Bağışlarınız için banka hesap numarası

İş Bankası Kütahya Tavşanlı Şubesi - 4622 618103

E-Bülten Üyeliği ile Dostkalpler'den Haberdar Ol!

Adınız:

Email:

Son Yorumlar

Basında Temiz İnsan Temiz Çevre, Çevre Yarışması PDF Yazdır E-posta
Yazar Yönetici   
Çarşamba, 10 Kasım 2010 17:00

 

KÜSAD Başarılara Doymuyor

Tavşanlı Dost Kalpler Derneğinin düzenlediği doğa konulu resim, fotoğraf ve poşet yarışmasının sonuçlandığı açıklandı.

 

Tavşanlı Dost Kalpler Derneğinin düzenlediği doğa konulu resim, fotoğraf ve poşet yarışmasının sonuçlandığı açıklandı. KÜSAD yarışmalar sonunda çok sayıda ödül kazandı.

Tavşanlı Dost Kalpler Derneğinin düzenlediği doğa konulu resim, fotoğraf ve poşet yarışması sonucunda Kütahya Kültür ve Sanat Derneği (KÜSAD) üyelerinin birçok derecede ödül kazandıkları belirtildi.

Dost Kalpler Derneği'nin Organizasyonu Tavşanlı Belediyesi ve Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odasının destekleriyle düzenlenen "Temiz İnsan-Temiz Çevre" proje yarışmalarının Türkiye çapında üç dalda yapıldığı belirtildi.

Projelerin yarıştığı dallar:"1.Cömert Doğaya Vefa Resim Yarışması,2.Yok olan çevre fotoğraf yarışması, 3.Poşete alternatif çanta tasarım yarışması."

Tavşanlı Hüsnü Ordu Kültür Merkezinde yapılan ödül dağıtım töreni ve eserlerin sergilenmesine Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, Tavşanlı Ticaret Sanayi Odası, Kütahya Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Necmettin Çetintaş, Tema Tavşanlı Temsilcisi ve çok sayıda sanatçı ile davetlinin katıldığı vurgulandı.

Kütahya'nın gözde sivil toplum kuruluşlarından olan KÜSAD üyeleri ise çok sayıda ödül aldı.

Cömert Doğaya Vefa Resim yarışmasında KÜSAD üyesi Ressam Arif Çelik 2'ncilik, Ramazan Genç 3'ncülük, KÜSAD üyesi Demet Kılıç mansiyon, KÜSAD üyesi Ressam Hidayet Şen mansiyon ödülü alırken; Yok Olan Çevre Fotoğraf yarışmasın da KÜSAD kurslarından yetişen üye Kadir Karakış ise Eber Gölünde Sona Doğru eseriyle birincilik kazandığı açıklandı.

 

Çarşamba, 10 Kasım 2010 17:10 tarihinde güncellendi